|

Opolskie Spotkania Podróżnicze. Nepal dla wszystkich

Fundacja Montium zaprasza na kolejne Opolskie Spotkania Podróżnicze. Będzie to spotkanie pt. „Nepal dla wszystkich”. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zdjęcia z Nepalu. Z Agnieszką Zientarską rozmawiać będzie Bartosz Małłek.

O spotkaniu

Rozmawiać będziemy:
O różnorodnym etnicznie, kulturowo i światopoglądowo Nepalu. O spotkaniach z ludźmi, trasach, wędrówkach. Ale także o różnych formach podróży i widzeniu miejsc. O wyzwaniach i narracjach, które tworzą nas i które tworzymy.
O trekkingach, sporcie i wyczynach.

O rozmówcach

Agnieszka Zientarska – opolanka, z wykształcenia filozofka i polonistka, z profesji nauczycielka i dziennikarka, z zamiłowania podróżniczka i pochłaniaczka świata – uprawia filozofię chodzenia w odległych miejscach świata. 

Bartosz Małłek – opolanin, z wykształcenia politolog, z profesji produktowiec i pilot wycieczek, z zamiłowania podróżnik i entuzjasta sportu oraz wyczynów – chodzi i biega.

O spotkaniach

Opolskie Spotkania Podróżnicze to cykl spotkań z podróżnikami, zarówno znanymi jak i lokalnymi, naszymi opolskimi. Podczas wydarzenia prelegent opowiada o swojej podróży dzieląc się zdjęciami, filmami, a także historiami i przygodami, które przeżył. Często na takich spotkaniach można nabyć praktycznej wiedzy i zdobyć cenne wskazówki przydatne przy planowaniu własnych podróży. Opolskie Spotkania Podróżnicze to także pewien rodzaj inspiracji. Jedyni znajdą na nich pomysł na kolejną wyprawę, a jeszcze inni mają okazję wirtualnie zwiedzić dalekie kraje. Spotkania adresowane są głównie do studentów i mieszkańców Opola, ale każdy znajdzie na nich coś dla siebie. 

Organizator: Fundacja Montium
Partnerzy: Politechnika Opolska

Aula Politechniki Opolskiej
ul. Mikołajczyka 16, Opole
15.04.2024, 18:00
Wstęp wolny


Wydarzenie na facebooku.
Więcej o naszych spotkaniach tutaj.

Podobne wpisy