|

Opolskie Spotkania Podróżnicze. Kimolos – ukryty raj. Spotkanie z Malwiną Łukomską

Fundacja Montium zaprasza na kolejne Opolskie Spotkania Podróżnicze. Będzie to spotkanie pt. „Kimolos – ukryty raj”. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zdjęcia oraz posłuchać opowieści Malwiny Łukomskiej.

Podczas prelekcji Malwina opowie o greckiej wyspie Kimolos i urokach Cyklad. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jak dostać się tam na własną rękę, co zjeść, jakie plaże wybrać, jak wygląda fauna i flora wyspy, a także czego można oczekiwać od wakacji na takiej wyspie.

Malwina Łukomska, opolanka, podróżniczka, autorka przewodnika po Grecji, mieszkała w Grecji 5 lat. Prowadzi zajęcia z języka greckiego w Bibliotece Obcojęzycznej. Skromna i nie lubiąca pisać o sobie. 

Organizator: Fundacja Montium
Współorganizator: Biblioteka Obcojęzyczna WBP OPOLE

Biblioteka Obcojęzyczna WBP Opole
ul. Kośnego 34, Opole.
Wstęp wolny

__________
Opolskie Spotkania Podróżnicze to cykl spotkań z podróżnikami, zarówno znanymi jak i lokalnymi, naszymi opolskimi. Podczas wydarzenia prelegent opowiada o swojej podróży dzieląc się zdjęciami, filmami, a także historiami i przygodami, które przeżył. Często na takich spotkaniach można nabyć praktycznej wiedzy i zdobyć cenne wskazówki przydatne przy planowaniu własnych podróży. Opolskie Spotkania Podróżnicze to także pewien rodzaj inspiracji. Jedyni znajdą na nich pomysł na kolejną wyprawę, a jeszcze inni mają okazję wirtualnie zwiedzić dalekie kraje. 

Podobne wpisy